۱۳۹۹/۰۹/۰۵

ثبت بیش از ۸۲۴ هزار تردد در جاده‌های مازندران

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۲

ب گزارش صدای تبرستان، بیش از ۸۲۴ هزار تردد در تعطیلات منتهی به تاسوعا و عاشورای امسال در جاده‌های مازندران به ثبت رسید.

عباسعلی نجفی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: برابر آمار بدست آمده از ۱۰۴ سامانه تردد شمار نصب شده در محور‌های استان، بیش از ۸۲۴ هزار تردد در تعطیلات منتهی به تاسوعا و عاشورای امسال در بازه زمانی ۵ الی ۹ شهریور،در جاده‌های مازندران به ثبت رسید.

وی با بیان اینکه این میزان از تردد در مقایسه مدت مشابه پارسال حدود ۵/۵ درصد کاهش داشت، افزود: ولی این میزان در مقایسه با میزان میانگین تردد روزانه ماه گذشته حدود ۱۲ درصد افزایش داشته است.

نجفی گفت: پر تردد‌ترین محور‌های استان ساری- قائمشهر و برگشت، بابل- قائمشهر و برگشت ، بابل – آمل و برگشت، آمل- محمود آباد و برگشت، عباس آباد – تنکابن و برگشت بوده است.

وی افزود: محور‌های ارتباطی مازندران به دلیل پتانسیل‌های گردشگری و مواهب طبیعی به خصوص در ایام تعطیلات از پرترافیک‌ترین راه‌های کشور محسوب می‌گردد.

وی افزود: با توجه به شرایط موجود، از مردم تقاضامندیم از سفر‌های غیر ضروری پرهیز و در صورت اجبار به سفر، حتما نکات بهداشتی را در طول سفر رعایت کنند.

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای مازندران گفت: مسافران و رانندگان محترم می‌توانند جهت کسب اطلاعات از آخرین وضعیت راه‌ها و انسداد‌ها یا محدودیت‌های احتمالی تردد و شرایط جوی به سایت www.۱۴۱.ir مراجعه نموده و یا با تلفن گویای ۱۴۱ تماس حاصل کنند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.