۱۳۹۹/۰۹/۰۵

شهردار آمل؛ در فاز نخست، ایرانسل ۱۸۰ میلیارد ریال در آمل سرمایه گذاری می کند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۱۲

به گزارش صدای تبرستان، سید حمید هاشمی گفت: با موافقت و همکاری شهرداری آمل، اپراتور ایرانسل در فاز نخست برای آماده سازی زیرساخت شهر هوشمند در آمل، ۱۸۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری می کند.

هاشمی درحاشیه جلسه مذاکره با نمایندگان شرکت ایرانسل در دفتر کارش افزود: ؛ مقدمات اولیه همکاری و تفاهم برداشته شد. با سرمایه گذاری این اپراتور در آمل، زمینۀ لازم برای توسعۀ بستر شهر هوشمند و ارائۀ خدمات پایه‌ای شهر هوشمند، فراهم خواهد شد.

شهردار آمل در این نشست به رشد چشمگیر کاربرد خدمات دیجیتال در دوران شیوع ویروس کرونا، اشاره کرد و گفت؛ امیدواریم، این سرمایه گذاری ایرانسل در آمل منجر به توسعه سریع‌تر پروژه‌های شهر هوشمند شود.

هاشمی با اشاره به اینکه مازندران کلان شهری است که اتفاقهای خوب در آن با سرعت در استان همه گیر می شود افزود؛ کرونا ثابت کرد به شهر هوشمند نیاز داریم. آمل اولین شهر با اولیت الکترونیکی و هوشمند شدن در مازندران است. خوشبختانه اراده همکاری و خواستن در دو طرف این اتفاق مهم وجود دارد.

گفتنی است؛ در خاتمه مقرر شد جلسات بعدی میان کارشناسان فنی واحد فناوری اطلاعات شهرداری آمل و کارشناسان فنی ایرانسل به صورت ویدئو کنفرانسی به منظور تنظیم تفاهم نامه ادامه یابد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.