۱۳۹۸/۱۲/۰۱

دبیر شورای اطلاع رسانی مازندران: استانهای شمالی را کلان استان می بینم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۱۷

عباس زارع با بیان اینکه سه استان شمالی مازندران و گلستان و گیلان دارای مشترکات فرهنگی و گردشگری زیادی هستند گفت که. این اشتراکات دلیل نگرش کلان به سه استان شمالی است.

به گزارش صدای تبرستان به نقل از دبیرخانه شورای اطلاع رسانی مازندران، دبیر شورای اطلاع رسانی مازندران در دیدار اهالی رسانه استان گلستان با حسن نژاد، معاون سیاسی امنیتی استانداری با ارائه گزارشی از تعامل رسانه ای استان های شمالی گفت: با تشکیل اتحادیه رسانه ای شمال کشور ( خزر) و تعاملات بوجود آمده، امیدواریم رسانه ها در روند توسعه استان هاى شمالی کشور تاثیر گذار باشند.

وى افزود: استان های شمالی کشور یک کلان استان هستند و نیازهاى مشترک دارند و این تعاملات می تواند در توسعه همه جانبه این استان ها تاثیرگذار باشد.

حسن نژاد، معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران نیز در این جلسه ضمن خیرمقدم به خبرنگاران و اهالی رسانه گفت: امروز گفتن ورشنیدن یک فضیلت است و گفتمان سازى نیاز امروز جامعه می باشد که رسانه ها نقش اساسی در این راه دارند.

وى افزود: مسئولین باید نقد هاى سازنده رسانه ها را مورد توجه قراردهند زیرا با گذر از این مسائل است که می توان به پیشرفت رسید.

حسن نژاد به قابلیت های مشترک استان های شمالی در جهت توسعه اشاره کرد و گفت: تعامل مناسب این استان ها فرصتی براى هم افزایی جهت بهبود وضع موجود است.

وى امید آفرینی را در جامعه از ضروریات و وظیفه رسانه ها دانست و افزود: امیدآفرینی در جامعه در درون خود مطالبه آفرینی دارد و وظیفه ما امیدآفرینی است.