۱۳۹۹/۱۰/۳۰

رئیس سازمان فاوا شهرداری ساری: یکی از عوامل پایداری انقلاب، زنده نگه داشتن خاطرات آن است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۲

به مناسبت چهل و یکمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مسئولین و پرسنل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری با حضور در گلزار شهدای ملامجدین ضمن تجدید میثاق با امام راحل و شهیدان انقلاب سالروز ورود امام خمینی (ره) به کشور را گرامی داشتند.

در این مراسم یاسر قربانی رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری گفت: یکی از عناصری که در بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی باید به آن توجه شود، خاطرات این انقلاب است. این انقلاب قبل و پس از پیروزی تاکنون خاطرات تلخ و شیرینی داشته است. موضوع دیگر که باید به آن پرداخته شود، عوامل پیروزی انقلاب است. اتفاقاتی که در سال‌های گذشته افتاد، آن دلیلی که باعث دفع فتنه‌ها شد، حضور مردم و ولایت‌مداری مردم بود.

وی افزود: یکی از ویژگی‌هایی که رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب عنوان کردند این است که انقلاب هیچ‌گاه از شعارهای خود نباید منحرف شود و ظاهر این جوانی در ابعاد مختلف  اجتماعی، دفاعی، اقتصادی و… کاملاً مشهود است.

در ادامه شرکت کنندگان ضمن نثار گل و قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شهدا، با عطرافشانی و غبارروبی از مزار شهدا به این مراسم پایان دادند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.