اقتدار ببرها در بازی‌های تدارکاتی و خط و نشان کشیدن برای حریفان در فصل جدید

تیم فوتبال نساجی مازندران برای حضوری مقتدرانه در لیگ یک سخت تمرین می‌کند و گویا دیگر خبری از مشکلات مالی و مداخله در امور باشگاه نیست و کادر فنی با نظمی خاص تیم را به جلو هدایت می‌کنند.

درست است که برد و موفقیت در بازی‌های تدارکاتی ملاک صعود از لیگ یک به درجات بالاتر نیست ولی می‌تواند بارقه امیدی برای هواداران این تیم مردمی باشد که شب و روزشان را با عشق به نساجی سپری می‌کنند.

شروع تمرینات نساجی طوفانی بود و شاگردان پاشازاده در ۹ دیدار تدارکاتی به مصاف حریف‌های مختلفی از لیگ‌های کشور رفتند و تنها در برابر استقلال تهران شکست خوردند و از سد باقی حریفان گذشتند.

پاشازاده پس از به دست گرفتن سکان هدایت نساجی مازندران با جذب بازیکنان مدنظرش در ابتدا با انتخاب سه حریف تدارکاتی لیگ برتری، ریسکی بزرگ را پذیرفت و توانست با شکست دو بر صفر پیکان، تساوی صفر بر صفر مقابل سپاهان و شکست خفیف یک بر صفر برابر استقلال به خوبی توان فنی خود و تیم تحت هدایتش را به رخ رقیبان این فصل نساجی بکشد.

این سرمربی جوان و با انگیزه، در ادامه بازیکنان نساجی را برای انجام تمرینات بدن‌سازی به سرعین اردبیل برد و در مدت ۱۳ روزی که در این شهر حضور داشتند با در نظر گرفتن تمرینات تیم در دو نوبت صبح و عصر به خوبی بدن شاگردانش را آماده حضور در لیگ کند و در خلال تمرینات نیز بازی‌های تدارکاتی را در نظر گرفت که بازیکنان نساجی در ابتدا شهرداری تبریز لیگ یکی را با نتیجه دو بر صفر شکست دادند و سپس منتخب اردبیل را با شکست دو بر یک بدرقه کرده و منتخب پارس‌آباد را با نتیجه دو بر صفر از پیش رو برداشتند و در آخرین دیدارشان در سرعین، تیم لیگ سومی سبلان را با هشت گل در هم شکستند.

نساجی مازندران پس از اردو اردبیل تمریناتش را در تهران پیگیری کرد و در مسابقه‌ای مقابل تیم داماش گیلان با نتیجه یک بر یک به تساوی رسید و در نهایت با حضور در قائم‌شهر تیم امید خود را با پیروزی ۵ بر یک شکست داد تا پاشازاده و شاگردانش از همین حالا با انجام ۹ بازی تدارکاتی و کسب ۶ برد، دو تساوی،  یک شکست و زدن ۲۲ گل و خوردن تنها چهار گل برای حریفان خود در فصل پیش رو لیگ آزادگان خط و نشان بکشند.

تمرینات تیم فوتبال نساجی پس از حضور سه روزه در قائم‌شهر و برگزاری یک دیدار تدارکاتی در ورزشگاه شهید وطنی با نظر کادر فنی تعطیل شد و از امروز ( شنبه) از سر گرفته می‌شود.