درهای بسته جلسه علنی شورای شهر بابل/تجمع مردم مقابل شورا
یکی از اقدامات مرمر فیروزپور رئیس شورای اسلامی شهر بابل برگزاری جلسات شورا به‌صورت علنی بوده که هر هفته روزهای یکشنبه و سه‌شنبه این جلسات علنی برگزار می‌شد.

بر اساس توافق اعضای دوره چهارم شورای اسلامی شهر بابل، در یک ماه آخر فعالیت شورای چهارم براساس مصوبه شورا روزهای سه‌شنبه جلسات شورا تعطیل و روزهای یکشنبه جلسه علنی شورا برگزار می‌شد.

مردم  عصر یک‌شنبه که برای شرکت در آخرین جلسه علنی شورای شهر بابل برای شنیدن گزارش عملکرد چهارساله دوره چهارم اعضای شورای شهر به ساختمان شورا مراجعه کرده بودند، با درب های بسته مواجه شده و جلسه علنی شورای شهر به دلایل نامعلومی برگزار نشد.

بابلی‌ها که در دمای 32 درجه بالای صفر دم درب شورا تجمع کردند، از نگهبانان شورای شهر خواستار حضور در سالن جلسات شدند که نگهبانان شورا با این عنوان که دستور بازگشایی درب از سوی اعضای شورای شهر به ما داده نشده است، از حضور مردم جلوگیری کردند.

نرگس نوروزی عضو شورای اسلامی شهر بابل در جمع تجمع‌کنندگان حضور یافت و با ابراز تأسف از برخورد دیگر همکاران خود در شورا اظهار کرد: وقتی برخی از همکاران شورا از ارائه گزارش به حداقل 100 نفر از مردم واهمه دارند، چگونه می‌توانند پاسخگوی بیش از هزاران نفر از مردم این شهر باشند.

وی با حمایت از عملکرد شهردار بابل افزود: یکی از افتخارات بنده در دوره چهارم شورای شهر دادن رأی اعتماد به سردار بیژنی بوده، چرا که وی فردی شجاع، پاکدست و توانمند برای برخورد با رانت‌خواران و زیاده‌خواهان شهری است.

نوروزی با ابراز تأسف از اینکه برخی از اعضای شورای شهر، شهردار بابل را تعامل‌گرا نمی‌دانند، گفت: تعامل‌گرایی از نظر اعضای شورای شهر تعامل و حمایت از بدهکاران 11 میلیارد تومانی به شهرداری بابل است که شهردار بابل به هیچ عنوان از حق مردم این شهر نخواهد گذشت و دانه‌درشت‎های اقتصادی مدارا نخواهد کرد.

محمدحسین منصف دیگر عضو شورا نیز که در جمع مردم حضور یافته بود با نسبت دادن الفاظی به شهردار بابل، حسین بیژنی را بی‌قانون و پوپولیست خطاب کرد.