خرید کارخانه نساجی نشانه بارز تحقق اقتصاد مقاومتی است/نساجی باید همیشه پابرجا بماند
به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‎شهر، رضا رحیمی در جشن دهه کرامت اظهار کرد: سیره عملی ائمه اطهار (ع) را باید به‌صورت فرهنگ در تمامی لایه‌های جامعه به‌ویژه جوانان و نوجوانان آموزش داد و همه باید در مسیر آن بزرگواران گام برداریم تا سربلند و پیروز باشیم.

وی به نقش بانوان و همکاران زن در شهرداری و تأثیرگذاری این قشر اشاره کرد و افزود: نمی‌توان حضور توأم با شعور بانوان در عرصه‌های مختلف اجتماعی را نادیده گرفت و بانوان ما با تلاش خود این موضوع را به اثبات رساندند.

شهردار قائم‌شهر خاطرنشان کرد: نقش بانوان در شهرداری باید مانند نقش آنان در خانواده باشد و همیشه تأثیرگذار و خدمتگذار مردم باشند زیرا خدمت‌رسانی به شهروندان سبب عزت خواهد شد.

این مسؤول در ادامه اشاره‌ای به کارخانه نساجی کرد و یادآور شد: خرید کارخانه نساجی نشانه بارز و کامل تحقق اقتصاد مقاومتی است و ما باید در حفظ آن مجموعه و استوار ماندن آن کوشا باشیم تا بتوانیم به هدف مطلوب برسیم.

رحیمی اضافه کرد: در این زمینه، بحث اشتغال نیز که یک موضوع بسیار مهم است را سرلوحه کارمان قرار دادیم و هیچ‌گاه از این موضع عقب نمی‌نشینیم.

وی در پایان گفت: نساجی یکی از اصول مورد توجه و مورد علاقه من است که به وجود آن افتخار می‌کنم، نساجی را از بدنه شهرداری می‌دانم و باید همیشه پابرجا بماند.