آگهی های شرم آور در سایت صیغه یابی+ تصویر

به گزارش انعکاس (enekas.info)، در ماده یک قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشاء آمده: هرکس از راه حیله و تقلب مردم را به وجود شرکت‌ها یا تجارتخانه‌ها یا کارخانه‌ها یا موسسات موهوم یا به داشتن اموال و اختیارات واهی فریب دهد یا به امور غیر واقع امیدوار سازد یا از حوادث و پیشامدهای غیر واقع بترساند و یا اسم و یا عنوان مجعول اختیار کند و به یکی از وسایل مذکور و یا وسایل تقلبی دیگر وجوه و یا اموال یا اسناد یا حوالجات یا قبوض یا مفاصا حساب و امثال آنها تحصیل کرده و از این راه مال دیگری را ببرد، کلاهبردار محسوب وعلاوه بر رد مال به صاحبش، به حبس از یک تا هفت سال و پرداخت جزای نقدی معادل مالی که اخذ کرده است، محکوم می‌شود.

چند نمونه از آگهی های منتشر شده در یکی از سایتهای ازدواج موقت را در ادامه مشاهده می کنید.


تمام مشكلات از نحوه نادرست همسرگزيني آغاز ميگردد چنانچه زوجين به يك ازدواج عاقلانه و بدور از احساسات و عواطف زودگذر تن دهند قطع به يقين كمتر شاهد طلاق و مسايل مبتلا به آن خواهيم بود،از جمله پيامد هاي ناشي از حذف باورداشتهاي ذهني ما از نظام پاداش و عقوبت اخروي همين دلبستگي به لذت هاي زودگذر است، زنان در جوامع امروزي با استفاده از مدل جديدي از طلاق تحت عنوان طلاق توافقي به اعتقاد خود باصطلاح از شرايط غير قابل تحمل يك زندگي نكبت بار خلاص ميشوند اما غافل از آنكه شرايط پيش روي آنها به مراتب سخت تر و مخربتر خواهد بود. صيغه براي افراد خاص آنهم در شرايط خاصي پيش بيني شده است نه براي تنوع طلبي و ماجراجويي .یک كارشناس ارشد جامعه شناسي


با سلام باید عرض کنم که خدمت برادران دنینی خودم خداوند متعال برای همه بند گان خود احکام دینی را اسان کرفته تا ما در زند گی روزانه خود دچار مشکل نباشیم احکام قران احکام اولیه و ثانویه دارد ودرک از احکام کار ما بیست و باید به اهل فن که همان مراجع هستند مراجعه کنیم ولی بعدایا ما باید پیرو کشور های غربی وغیر اسلامی باشیم یا ما باید پیرو کشورهای به اصطلاح اسلامی که اون وضیت اجتماعی زنهایشان که بدونه حجاب و عریان ونیمه عریان در جامعه رفت امد می کند وداری مرا کزه فحشا. و فساد اخلا قی هستند پیرو کدام باید باشیم ما باید پیرو اسلام اصیل وپیرو پیغمبر اسلام وقران ودستور خداوند متعال وایمهمعصو مین که جا نشین های بر حق پغمبر اسلام واکنون در زمان غیبت صاحب الزمان مهدی موعد پیرو ولایت فقیه مراجعه باشیم باتشکر از برادران مسلمان واقعی
با سلام این همه جدل و تفسیر به رای . با این نظریات مختلف . حلال و حرامش حکم الهی دارد. صیغه یکساعته عجبا . از رسول الله سوال شد چرا زن نمیتواند چند شوهر انتخاب کند ایشان فرمودند کاسه ای اب اوردند سپس از جامهای مختلف اب درون کاسه ریختند . رسول الله فرمودند حالا هر کس اب خودش را جدا کند . حال خود بگویید صیغه یکساعته به چه معناست . دوم اینکه جوانی که قادر به تامین مسکن و ملزومات یک زندگی مشترک نیست و یا اقایی که همسرش بیمار است ویا از او تمکین نمیکند و یا دارای قدرت شهوانی بیشتری است و یا خانمی که نیاز مالی و ارضای جنسی دارند میباید در خیابان راه بیافتند و ترویج فحشا و ایجاد مزاحمت برای کل افراد جامعه بشود وکار را به زنا بکشانند . وا اسفا که حکم خدا را درک نکرده تفسیر میکنیم . البته اول باید ملزومات و شرایط فراهم شود که مانند هدف مندی یارانه ها و دیگر کارها این را نیز خراب نکنیم . الحکم لله .


خاک توسر همتون اگه زن ادم باشه وشوهرش اون رو واقعا بخواد نمیره خودشو جای دیگه فاتحه کنه.موقع انتخاب همسر بااونی ازدواج کنین که به دلتون نشسته و واقعا واقعا دوسش دارین نه هر کیو تو خیابون دیدین ازش خوشتون اومد باهاش ازدواج کنین.اگه دل پاک باشه نیمه خودشو پیدا میکنه.الآنم اینقدر حرام به مردم خوروندن که وقتی میگی خدا همه میگن ول کن خدا کاری برای ما نمیکنه درصورتی که طرف یه عمر گند زده حالاتوقع داره همه چیز بروفق مرادش باشه. هرطوری که باشی معمولا مثل خودت نصیبت میشه پس خوب باش.دنیا دو روزه ارزش گناه کردن نداره حتی یه لحظه.
در باب آگهی های شرم آور در سایت صیغه یابی+ تصویر چند کلامی در سینه داشتم که بیان می نمایم: شما از خدا وائمه معصوم هم بالاترید!! مگر این حکم خدا و مستند در قرآن خدا نیست! مگر پیغمبر و تمامی ائمه آنرا تأیید نکرده اند! مگر پیغمبر و تمامی ائمه و مردم اعصار گذشته، حال و آینده انرا انجام نداده اند! مگر امام علی به مخافت شدید اللحن با عثمان خلیفه وقت در ممنوعیت صیغه نپرداخت!!! در شگفتم شما پیرو کدامین اسلام و کدامین پیغمبر خاتم هستید! ایا اصلا" امامان معصوم را قبول دارید! جز این است که امام صادق در وسایل الشیعه به صراحت بیان نموده اند از ما نیست مردی که از خانه خارج شود و حداقل یک متعه نکرده به خانه بازگردد!! شاید شما پیرو امام چهاردمتان هستید!!! چون امام خمینی نیز به صراحت صیغه و همچنین صیغه با دوشیزه و حتی صیغه با طفل شیرخوار را نیز حلال دانسته اند!! تمامی مراجع گرانقدر ما نیز به اتفاق این نظر را دارند. در استفتائات امام چهاردمتان نیز موردی از ممنوعیت صیغه مشاهده ننموده ام. از نظر قانونی نیز با توجه به ماده 43 قانون برنامه پنجم توسعه و ایین نامه اجرایی ان مصوب هیئت دولت نیز دایر کردن مراکز همسریابی فیزیکی و مجازی قانونی شمرده شده اند که به زودی و به کوری چشم شما کردلان منافق عملیاتی خواهد شد و اولین مجوز این مراکز نیز توسط ما در رشت دایر خواهد گردید تا کور شود کور منافقان دشمن ائمه اطهار و کافران کافر به احکام خداوند متعال. شاید هم از آن دسته روحانیونی و یا اشخان دین نمایی هستید که فقط صیغه را برای خود حلال میدانید و نمیخواهید دست زیاد بشود و دیگران نیز بتوانند از این حلال الهی لذت ببرند تا شیرینی دین خدا را حس نمایند و یا می ترسید کار برایتان سخت شود یا شاید هم میترسید دیگر کسی به شما نیم نگاهی نیز نیندازد!! اری مسلما" چنین است. آری شما جز کسانی هستید که حلال/حرام خدا را برای خود حلال و حلال/حرام خدا را کلا" برای مردم حرام میدانید.. باشد که به خشم خدا در آتش جهنم گرفتار آیید. مشتاقانه منتظر پاسخ محترمانه شما در قبال متن عاری از توهین اینجانب اگر که پاسخی داشته باشید هستم. من ا.. توفیق (توفیق خدا برای این تفکرات شنا بی شک آتش جهنم است)
در جواب اون پورفسورایی که میگن خوبه و شرم آور نیست اونم فقط به خاطر اینکه از فحشا جلوگیری میکنه باید بگم ، اونایی که فحشا میکنن در خفا انجام میدن و این طور گستاخانه علنیش نمیکنن تا برای انسانهای بیشتری ایجاد انگیزه نشه . ولی هرکی که به اسم دین خدا ، این طور شان زن رو تنزل میده با یه تیر دو کار نادرست انجام داده ، یکی اینکه برای اونایی که تاحالا پاکدامن بودن انگیزه ی تسلیم خود شدن ایجاد میکنه و بدتر از اون بهترین دین خدا رو که منشاءش حضرت زهراست زیر سوال میبره .

من میگم کسایی که میگن شرم اوره دارن خدا رو زیر سوال میبرن.درسته قبول دارم این کار برای ما یکم سخته اما اسلام چون یک دین کاملیه فکر همه جارو کرده واین راه را برای کسانی قرار داده که چاره ای جز این ندارن با این حلال الهی خیلی از مشکلات حل میشه مخصوصا اون کسایی که از سن ازدواج دارن خارج میشن یا اونایی که دیگه باکره(چه با ازدواج و چه با ز...) نیستن یا اونایی که شرایطشو ندارن و ...ما باید جایی غیرت نشون بدیم که خدا خواسته نه جایی که دلمون میگه چرا وقتی میتونیم با یک صیغه ی ساده گناه رو تبدیل به حلال کنیم چرا نکنیم البته اگه قانونی تصویب بشه برای مدیریتش عالی میشه