تصادف خونین در محور قائم شهر ساری

انحراف به چپ راننده کمپرسی در محور قائم شهر به ساری، سبب تصادف خونین در این محور پرتردد کشور شد.

به گزارش خبرنگار مهر، انحراف به چپ و سرعت بیش از حد راننده کمپرسی در کیلومتر دو جاده قائم شهر به ساری حوالی روستای لموک قائم شهر سبب شد تا این راننده با عبور از گاردیل به آن سوی خیابان منحرف شود.

بر اساس اظهارات شاهدان عینی راننده کمپرسی پس از انحراف و عبور از گاردیل به روی یک خودروی سمند که حامل چهار سرنشین بوده سرازیر شده و متاسفانه همه سرنشینان این خودرو کشته شدند.

این حادثه که حوالی ساعت 16 امروز در این محور پرتردد کشور اتفاق افتاد سبب مسدودی و ترافیکی شدید در این جاده تا لحظه ارسال خبر شده بود.

تلاش برای ارتباط با مسئولان پلیس راه و راهداری مازندران ادامه دارد.

 

تکمیلی :

 

متوفیان تصادف امروز از روسای شرکت گاز مازندران بودند

 

رئیس اداره روابط عمومی شرکت گاز مازندران با ابراز تاسف از بروز حادثه خونین عصر امروز شنبه در محور قائم شهر به ساری، اظهار داشت: افراد متوفی از روسا و کارکنان شرکت گاز مازندران بودند.

حسین عرب دقایقی پیش در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: متاسفانه بر اثر ترکیدگی لاستیک و انحراف به چپ راننده کمپرسی در عصر شنبه، چهار تن از روسا و کارکنان شرکت گاز مازندران فوت کردند.

وی با معرفی اسامی فوتی های حادثه عصر شنبه در محور قائم شهر به ساری، افزود: این افراد به نامهای اسماعیل مسلمی رئیس حمل و نقل شرکت گاز مازندران، ایرج اسکندری، رئیس مهندسی و نادعلی محمدی رئیس اداره طرحهای شرکت گاز مازندران بودند.

عرب افزود: راننده این خودرو سمند از خودروهای استیجاری شرکت گاز مازندران بوده است.

وی با بیان اینکه تصادف خونین در حواشی روستای لموک قائم شهر در محور قائم شهر به ساری رخ داد، هر گونه اطلاعات تکمیلی در مورد زمان تشییع پیکرهای این کارکنان را به زمان دیگری موکول کرد.

به گزارش مهر، شدت این حادثه خونین به حدی بوده که تا لحظه مخابره خبر هنوز جاده ساری به قائم شهر شاهد ترافیک سنگینی بوده و اجساد کارکنان شرکت گاز مازندران دقایقی پیش روانه پزشکی قانونی استان شده است.